انجمن دانشجويان زيست شناسي ايران

نسخه‌ی کامل: زنگ تفريح
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام به همه دوستان عزيزم.
تو اين موضوع هر كسي جمله زيبايي داره ، بذاره . جوك و لطيفه هم شاملش ميشه.
شايد بگيد خوب هر كسي اگه جمله زيبايي و جوكي و ... داره خودش يك موضوع جديد ايجاد مي كنه اما ممكنه، يك شخصي فقط يك جمله داشته باشه و ايجاد كردن يك موضوع براي يك جمله زياد جالب نيست.

به هر حال خوشحال ميشم اگه جمله اي داريد بذاريد.
ممنون
اول خودم شروع ميكنم Bio (12)

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد
عجب دردی دارد... وقتی که.. ضجه چشمانت را... اشک شوق معرفی می کنی..... آنوقت است که... تجربه می کنی... پیر شدنت را در آنی ...........
دیوانه بمانید اما مانند عاقلان رفتار کنید، خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید که بدون جلب توجه متفاوت باشید. پائولو کوئلیو
من تلویزیون را بسیار آموزنده یافتم . هر وقت کسی آن را روشن می کرد به اتاق دیگری می رفتم و کتابی مطالعه می کردم!! گروچو مارکس
دلمان که می گیرید تاوان لحظاتیست که دل می بندیم به آن که نباید و چیزی که نشاید!
در دياري كه در آن نيست كسي يار كسي
كاش كه يا رب نيافتد به كسي كار كسي
[size=large]خشنودی از آنچه که دارید بسیار خوب است Bio (9)اما هرگز از آنچه که هستید خشنود نباشیدBio (3)
قطاری که از ریل خارج شده ممکن است آزاد باشد اما راه به جایی نخواهد برد
غم قفس به کنار .آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ بی سرو پاست
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع