انجمن دانشجويان زيست شناسي ايران

نسخه‌ی کامل: تغییر مدیریت وب سایت زیست شناسان ایران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و احترام

پیرو اطلاعیه مربوط به واگذاری "وب سایت زیست شناسان ایران" ، این مجموعه به صورت کامل به جناب آقای رضایی ، با نام کاربری GEO ، تحویل داده شد.

"وب سایت زیست شناسان ایران" از 30ام اردیبهشت 93 با مدیریت جدید به فعالیت خود ادامه میدهد.
با سلام

از طرف خودم و سایر دوستان از زحمات جناب آقای عباسی در این چند سال تشکر ویژه می نمایمRose

بدون اغراق عرض می کنم، بنده بخش اعظمی از مطالبی که در زمینه مدیریت و راه اندازی سایت در وب آموخته ام را مدیون راهنمایی های ایشان هستم

و امیدوارم ایشان همانند گذشته ما را در اداره انجمن "زیست شناسان"یاری نمایند.

از سایر دوستان نیز تقاضا دارم چنانچه نظر، پیشنهاد و یا انتقادی در خصوص سایت دارند، در تاپیک زیر اعلام نمایند:

http://forum.iranbiologists.com/thread-2663.html
من هم به عنوان یه عضو انجمن ا جنای آقای عباسی تشکر میکنم. بابت زحمات و بویژه وقتی که به این انجمن اختصاص دادن.Rose
و ضمن عرض تبریک پست جدید به جناب آقای رضایی، ممنونم از اینکه این زحمت رو متقبل شدین.
فک میکنم عنوان خبر تابلو اعلانات (مبنی بر واگذاری وب) بهتره یا برداشته بشه یا تغییر پیدا کنه.
این اولین پیشنهادSmile
با عرض سلام و احترام خدمت آقای عباسی ممنون از زحماتشون ممنون از صبرشون وآرزوی سلامتی براشون.
وتبریک خدمت آقای رضایی امیدوارم با کمک هم انجمنمون رو مفیدو مفیدتر کنیم.
با عرض سلام و خسته نباشید

جا داره به نوبه خودم تشکر کنم از آقای عباسی بابات زحماتشون و پایه گذاری یه مکان مفید برای به اشتراک گذاری اطلاعات علمی . امیدوارم هر جا هستن زیر ساهی خدا و خانواده گرامیشون موفق باشن

و تبریک خدمت آقای رضایی . مدیریت جدید سایت . امیدواریم که سایت هر روز بهتر از دیروز باشه

و من الله التوفیق
لینک مرجع